dr n. med. Tomasz Kondracki, lekarz dentysta

specjalizacja z protetyki i implantologii - Uniwersytet Paryż VI   
   asystent w Instytucie Stomatologii Szpitala Pitié-Salpêtrière w Paryżu, prowadzący praktykę lekarską
w gabinecie przy ul. Dobrej 11 w Warszawie,
wita Państwa serdecznie na stronie internetowej
i zaprasza do korzystania z informacji na temat praktyki klinicznej.

Oto przewodnie idee leczenia stomatologicznego, którym hołduję, w czynnościach zawodowych:

  • Praktykowanie stomatologii wysokiej jakości, opartej przede wszystkim na kompetencji i rzemieślniczej dokładności, w której jest miejsce na zdrowy rozsądek i całościowe podejście do zdrowia pacjenta.
  • Poświęcenie pacjentom wystarczającej ilości czasu na przekazanie informacji o wszystkich możliwościach leczenia i wytłumaczenie szczegółów każdego etapu wybranej metody.
  • Poszanowanie norm etycznych w sprostaniu estetycznych potrzeb pacjenta.
  • Promowanie nieinwazyjnych technik leczenia zachowawczego oraz metod umożliwiających protetyczne wykorzystanie zniszczonych zębów i korzeni zębowych. Mają one na celu maksymalną oszczędność kapitału zębowego pacjenta i zachowanie własnych zębów do późnego wieku.

Drodzy Pacjenci,

  1. Z mojej opieki stomatologicznej i specjalistycznych porad korzysta oprócz pacjentów polskich bardzo liczne grono obcokrajowców, z którymi komunikuję się w języku francuskim lub angielskim.
  2. Ogromną radość sprawiają mi wyrazy zaufania i satysfakcji, płynące zwłaszcza od pacjentów korzystających z leczenia stomatologicznego w wielu krajach świata, którzy docenili moje zaangażowanie i standardy leczenia.
  3. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy rekomendują moje usługi swoim bliskim i współpracownikom. Jest to najcenniejszy wyraz uznania w stosunku do lekarza, któremu zawsze towarzyszy poczucie odpowiedzialności i zobowiązania.
  4. Państwa zadowolenie jest również moim – stanowiąc na co dzień źródło motywacji do pracy i dając poczucie zawodowego spełnienia.